درحال بارگذاری Image
به هتل حلما خوش آمدید

همه چیز درباره هتل سه ستاره ممتاز حلما

هتل سه ستاره ممتاز حلما در 1394 با طراحی منحصر بفرد درهای خود را برای استقبال از مهمانان گشود. هتل سه ستاره حلما جهت ارائه خدمات عالی و بی نظیربه زائرین و گردشگران آماده گردید.

شما می توانید آسایش و راحتی را در قلب مشهد، با فاصله کمتراز 15 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی درهتل حلما بیابید. هتل سه ستاره ممتاز حلما به طور پیوسته برنامه ریزی جهت ارتقاء و ارائه خدمات و اقامتی بهتر به مهمانان ارزشمند می باشد.

هتل حلما مفتخر است با توجه به ارائه سطح بالایی از کیفیت خدمات و امکانات، توسط سازمان بین المللی گردشگری و فرهنگی ایران رتبه سه ستاره تاپ را به خود اختصاص داده است که معتبر ترین درجه گروه هتل های سه ستاره است.هتل حلما دائما در تلاش است تا استانداردها را ارتقاء دهد .

مجموعه هتل حلما همواره در تلاش می باشد میهمانان درطول اقامتشان از خدمات عالی و مناسب برخوردار گردند، بنیانگذار هتل سه ستاره حلما خستگی ناپذیری جهت تحقق این هدف را سرلوحه امور قرار داده است . .

هتل حلما

اقامتی از جنس ارامش جهت زائرین گرامی حضرت رضا (ع)

Image
به هتل حلما خوش آمدید

به هتل حلما خوش آمدید

یکی از مزایای هتل حلما دسترسی آسان به مراکز تجاری و خرید، فرودگاه، راه آهن و ترمینال مسافربری می‌باشد. این هتل در ۷ طبقه و ۷۰ واحد اقامتی با پرسنلی مجرب و آموزش دیده با افتخار، آماده پذیرایی از شما عزیزان و مهمانان گرانقدر حضرت ثامن الحجج (علیه السلام) می‌باشد که تا این بارگاه مبارک ۱۵ دقیقه بصورت پیاده و ۵ دقیقه با وسیله نقلیه فاصله دارد و همچینین شما امکان دسترسی راحت به مترو و سایر وسائط نقلیه را دارید

WELCOME TO PRIDE OF HOTELS

Hotels Group specialises in
providing luxury

Image
Event Planner
Jakki Romin
+65-3157-5426
Image
Chief Operations Officer
Beatriz Puente
+65-3157-5426
Image
Chief Assets
Laia Lahoz
+65-3157-5426

هتل حلما را در سه دقیقه ببینید

Image
اطلاعات ما

چرا هتل حلما

در هتل حلما مجموعه ای کامل از انواع اتاق ها را برای شما آماده کردیم . تمامی سعی ما در طراحی و تجهیز این مجموعه بر آن بوده است تا نهایت رضایت و آرامش را در کنار ظاهری چشم نواز و لوکس برای شما میهمانان عزیز به ارمغان بیاوریم ...

Image
Image